Jumping kids - pravidelné lekce s využitím speciálních trampolínek doplněné základy gymnastiky a všeobecné přípravky.

Příměstský tábor - oblíbené příměšťák plného pohybu každé léto, jídlo které mají děti rády, ovoce a zelenina z vlastní zahrádky.

Skupinové lekce pro sportovní kluby - nabízíme lekce všeobecné a kondiční přípravy pro sportovní kluby, školy a jiné organizace.

Jumping kids - pravidelné lekce s využitím speciálních trampolínek doplněné základy gymnastiky a všeobecné přípravky.

Příměstský tábor - oblíbené příměšťák plného pohybu každé léto, jídlo které mají děti rády, ovoce a zelenina z vlastní zahrádky.

Skupinové lekce pro sportovní kluby - nabízíme lekce všeobecné a kondiční přípravy pro sportovní kluby, školy a jiné organizace.Soubory ke stažení


Aktuality

Dny otevřených dveří 23. - 30. 9. 2023

V rámci kampaně #BEACTIVEDAY proběhnou v našem fitku dny otevřených dveří.

Září - basketbalisti ve fitness

V září 4., 15., a 18.9. budou na fitness ploše trénovat 11-12.15 basketbalisti BK Redstone Olomoucko. Pokud plánujete trénink v tento čas, počítejte s tím, že budou některá stanoviště obsazená. Kardiozóna bude volná, některé stroje taky.

Omezený provoz fitness plochy v srpnu 2023

V měsíci srpnu se u nás konají sportovní soustředění a z toho důvodu bude omezený provoz v následujících dnech na fitness ploše fitka.

Senioři ve fitness

Rozšiřujeme lekce pro seniory, nyní máme každý den v 9.00 vypsanou lekci, které už jsou zaběhlé. Pro nové skupinky lze vypsat i další časy. Zájemci volejte Martinovi na 608 975 370 nebo pište na info@fit-ko.eu.

Více aktualit