O FIT-KU

FIT-KO je nové centrum sportu a zdraví v Olomouci, vzniklo v prostorách bývalého Helpfitness clubu. Po drobné rekonstrukci a dovybavení funkčními pomůckami, hrazdami a novými aerobními trenažery jsme otevřeli v létě 2013 centrum poskytující širokou nabídku fitness služeb. Centrum se nachází v prostoru Sportcentra Best, ve kterém klient může dále využít nabídku restaurace, bowlingu nebo squashe. Velký počet parkovacích míst přímo u objektu nebo v blízkém okolí, zastávka MHD, dělá z FIT-KA velmi dostupné zařízení tohoto druhu v Olomouci. Na celkové ploše 400 m2 najdete fitness centrum s aerobní, funkční a silovou zónou a 3 sály pro skupinové aktivity (Jumping, spinning, TRX, funkční trénink, pilates, aerobik, dětské pohybové přípravky i lekce pro seniory).

Práce ve Fit-ku

Měli by jste chuť stát se členem týmu instruktorů a trenérů v našem fitnesscentru? Líbilo by se vám předcvičovat na skupinových lekcích, nebo dělat osobního trenéra či trenérku? Máte-li co nabídnout, nebojte se nás kontaktovat. Mimo odměn za odcvičené lekce nabízíme výhody plynoucí z možností celého našeho centra!


Aktuálně hledáme instruktory skupinových lekcí:


TRX

Bosu

Aktivity dětí

dětský jumping, atletika, gymnastika

Jiné skupinové lekce

Skupinové lekce, které aktuálně nenabízíme

Fitness instruktorům s vlastní klientelou, nabízíme exkluzivní pracovní podmínky s minimálními náklady.

Desatero návštěvníka fitnesscentra FIT-KO

Vážení návštěvníci, níže uvádíme desatero chování návštěvníka fitness. Desatero má sloužit jako rádce k užití a snadnému dodržování návštěvního řádu. Tento text nenahrazuje platný návštěvní řád, který jsou všichni návštěvníci povinni dodržovat, a který je v plném znění k nahlédnutí v recepci fitnesscentra.1

Dětem do 15ti let je povolen vstup pouze za aktivního dohledu rodičů nebo osoby pověřené dohledem (trenér, učitel apod.)


2

Cvičenci v prostorách fitness užívají zařízení tak, aby jejich nevhodným výběrem neohrozili svůj zdravotní stav, a nepoškodili zařízení fitnesscentra.


3

Vstup do Fitness je povolen ve vhodném, pro cvičení určeném sportovním oblečení. K převlékání a odložení oblečení slouží výhradně šatny.


4

V celém prostoru Fitness platí přísný zákaz konzumace potravin, kouření, používání otevřeného ohně a požívání alkoholických nápojů. Osobám pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek je vstup do prostor Fitness zakázán.


5

Pro potřeby první pomoci je v prostoru recepce fitness lékárnička. Ta je vybavena dle platných předpisů a v souladu s poskytovanými službami.


6

Za neuschované a neuzamčené předměty, cenné předměty, hotovost a oděvy neneseme žádnou odpovědnost. Pro uschování cenností můžete využít služeb recepce.


7

U náročných či nebezpečných cviků požádejte o dozor obsluhu recepce fitnesscentra.


8

Při cvičení používejte z hygienických důvodů ručník. Chráníte tím své zdraví a koženkový potah laviček a posilovacích strojů před agresivním působením potu.


9

Činky, osy činek, kotouče a jiné Vámi použité náčiní vracejte zpět do stojanů a na jejich místa.


10

Každý návštěvník je povinen dodržovat platný Návštěvní řád.

Rezervace

  • Chcete-li se účastnit skupinových lekcí, je nutné se předem rezervovat: přes rezervační systém (nejdříve je nutné se registrovat telefonicky na tel. 725 222 168 nebo osobně na recepci při první návštěvě)

  • Minimální počet klientů na lekci jsou 3. Při nižším počtu než 3 je na lektorovy, zda je ochoten cvičit i s menším počtem klientů.. Pro odpolední a večerní cvičení je nutné, aby byly rezervováni alespoň 3 zájemci 3 hodiny před zahájením lekce. Při splnění minimálního počtu zájemců, se lekce otevře a poté je možné vytvářet rezervace až do začátku cvičení (telefonicky i přes rezervační systém).

  • Zrušení rezervace - pokud byste se z nějakého důvodu nemohli dostavit včas, prosíme Vás o zrušení rezervace přes webovou prezentaci nebo telefonicky nejméně 5 hod před začátkem lekce. Bez včasného zrušení rezervace je centrum oprávněno účtovat si storno poplatek. 5-2 hodiny před zahájením lekce činí storno poplatek 50% ceny vstupného, méně než 2 hodiny předem je účtováno plné vstupné (platí i pro klienty s platnou All in 1 permanentkou). Lekci lze zrušit online přes rezervační systém, telefonicky nebo osobně, nikoliv emailem.

Projděte si naše fitkoAkceptujeme


  • Šeky - Sodexo, Ticketbenefit, Unišek
  • Karty - Multisport benefit
  • FKSP - na základě objednávky vám vystavíme fakturu pro zaměstnavatele
  • Benefit-plus - objednávky přes benefit-plus.eu
  • Faktury pro zaměstnavatele
Lze u nás platit bankovní kartou

FIT-KO společně s celým Sportcentrem BEST nabízí široké spektrum volnočasových aktivit pod jednou střechou!

Protože jako majitel a zároveň osobní trenér jsem v podstatě denně v centru, jsem schopen pružně reagovat na podněty klientů. Máte-li speciální požadavek, případně chcete vytvořit na míru pro váš klub či skupinku přátel něco co standardně nenabízíme, nebojte se nás kontaktovat. Pokud to bude alespoň trochu možné, vyjdeme Vám vstříc.

Hudba ve fitku

Focení ve fitku

Videa na youtube

Rezervační systém