KETTLEBELL  (KTB) - Ranní lekce silového tréninku pro kohokoliv inspirované knihou Pavla Tsatsoulina Simple and Sinistre. Hlavní náplní cviky na mobilitu, stabilitu, sílu a kondici, s využitím několika málo cviků s Kettlebell. Kettlebell švih (swing), pozved s kettlebell (turecký vztyk, get up) a Goblet squat (dřep) tvoří základ každého cvičení. Kromě těchto cviků si osvojíme i základy dýchání, zpevnění, cviky jako floor press, goblet squat, armbar, a další. 

Indoor cycling (Spinning - skupinová lekce na cyklotrenažerech)

Jumping (dynamické skupinové cvičení na 19 speciálních jumpingových trampolínkách)

Kruhový trénink (Fyzicky náročný tréninky s využitím funkčních pomůcek a vlastního těla, kdy se po krátkých intervalech klient posouvá na další stanoviště s jiným cvikem.)

Pilates (Cvičení jehož cílem je zlepšit kontrolu nad svým tělem, jeho sílu i ohebnost. Je vhodné i pro úplné začátečníky.)

TABATA (Intenzivní intervalový trénink s využitím funkčních pomůcek i vlastního těla. Budování kondice s velkým výdejem energie pro spalování přebytečného tuku)

TRX (Cvičení se závěsným systémem. Intenzitu určuje pozice vlastního těla, proto lze na tomto skvělém náčiní trénovat jak se sportovci tak se seniory nebo dětmi.)

Velké míče (Cvičení s využitím velkých míčů na hudbu, vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé) 

Aktivity pro seniory

Cvičení seniorů (cvičení zaměřené na zlepšení a udržení běžné motoriky, rovnováhy, flexibility i síly, přizpůsobené věkové populaci 65+)

Senior jóga (nejen prvky jógy a balančních cviků pro cvičence ve věku 65+)

Pokud jste skupinka seniorů nad 65 let, napište nám, otevřeme pro vás novou cvičební jednotku v dopoledních hodinách.

 Aktuality

Senioři ve fitness

Rozšiřujeme lekce pro seniory, nyní máme každý den v 9.00 vypsanou lekci, které už jsou zaběhlé. Pro nové skupinky lze vypsat i další časy. Zájemci volejte Martinovi na 608 975 370 nebo pište na info@fit-ko.eu.

Více aktualit